Podbitka dachowa 

VILO

Podbitka dachowa SV(P) 07/08


Podbitka dachowa to praktyczny i bezproblemowy w codziennym użytkowaniu sposób wykończenia dachu. Nie wymaga konserwacji. Jest szybka i łatwa w  montażu, odporna na zmienne warunki klimatyczne i korozję biologiczną. Dzięki zastosowaniu perforacji w panelach zadba o odpowiednią wentylację i ochronę dachu. 

Odzwierciedlenie naturalnego drewna

Dzięki specjalnej technologii druku zostało idealnie odwzorowane naturalne drewno - jego kolorystyka i usłojenie. Efekt podkreśla matowe wykończenie i delikatna struktura.

Łatwy montaż

Montaż ułatwia szereg pomysłowych rozwiązań: kształt paneli gwarantujący ich sztywność, łączenie na zamki click, gotowe otwory montażowe oraz dopasowane listwy wykończeniowe.

Nie tylko na dach

Panele podbitki sprawdzą się także jako wykończenia wszelkiego rodzaju zadaszeń: balkonów, tarasów, wiat garażowych, czy przedsionków. Wtedy wystarczy zastosować tylko panele bez perforacji.

Kolory

Podbitka dachowa

Panel podbitki SV(P) 07
Wymiary

szerokość: 34 cm

grubość: 1.2 cm

długość: 270 / 300 cm

Informacje

typ: panel z perforacją
szerokość użytkowa: 30 cm
ilość m2 w paczce (użytkowa): 8,1 m2 / 9 m2
ilość m2 w paczce (całkowita): 9,18 m2 / 10,2 m2

Ilość w opakowaniu

10 szt.

Prawidłowa wentylacja

Dzięki konstrukcji z otworami wentylacyjnymi podbitka nie tylko zapewnia wentylacje dachu, ale też chroni go przed wilgocią, grzybami i pleśnią. Dodatkowo kształt otworów perforacyjnych zapewnia ochronę przed owadami takimi jak osy, trzmiele i szerszenie. Dla właściwej wentylacji panele z perforacją powinny być montowane na przemian z panelami bez perforacji, lub co 3 panel.

Pliki do pobrania

Karta danych technicznych

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Gwarancja

Instrukcja montażu

Inspiracje

Materiały marketingowe