Odwiedź nasz wirtualny showroom

60 produktów, 8 kategorii produktowych,
250 kolorów, 40 różnych ekspozycji.
Poznaj naszą ofertę w wirtualnym showroomie lub odwiedź nas w Poznaniu.

Witamy na stronie profile.vox.pl


Spółka Profile VOX jest częścią Grupy Kapitałowej VOX. Jesteśmy producentem i dystrybutorem produktów do wykończenia wnętrz i domów. Specjalizujemy się w dekoracyjnych panelach ściennych, podłogach, listwach przypodłogowych, parapetach i pokryciach fasadowych.

Na stronie poznasz produkty dwóch marek: VOX i Vilo. 

Mamy 4 zakłady produkcyjne: w Polsce (Poznań, Czarnków), w Rumunii (Valcea) i w Indiach (Bangalore). Łącznie to ponad 1500 pracowników.

JESTEŚMY GLOBALNĄ FIRMĄ

VOX na świecie

Wnętrza urządzone naszymi produktami znajdziecie na całym świecie. Od Indii, przez Meksyk, po Dubaj i większość europejskich krajów. Produkty VOX są obecne w ponad 60 państwach. Kontakt z klientami reprezentującymi różne style życia i różne kultury pozwala nam tworzyć przemyślane i uniwersalne rozwiązania wnętrzarskie.

Wolność zaczyna się w domu

Jesteśmy polską marką, która od 1989 roku pomaga tworzyć osobiste wnętrza. Dzięki naszym produktom, platformie do projektowania wnętrz i doradcom w salonach, każdy może wykreować swój wymarzony dom. A w takim domu zaczyna się wszystko, co ważne: poczucie własnej wartości, szczęście i wolność.

Wierzymy, że we wnętrzach liczą się potrzeby i styl życia domowników. Podążając za nimi, razem z najlepszymi polskimi projektantami tworzymy wszystko, co niezbędne do urządzenia wymarzonego domu. To oryginalne, funkcjonalne i stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych, mebli i dodatków. Stawiamy na jakość i trwałość tworzonych przez nas kolekcji – chcemy, abyście mogli cieszyć się nimi jak najdłużej. Naszym najważniejszym produktem jest kompletne, odpowiadające na indywidualne potrzeby wnętrze lub dom.

Dom od nowa. Łatwo i przyjemnie

Vilo to marka z branży wyposażenia mieszkań i domów, łącząca dobre wzornictwo i przystępną cenę. W ofercie Vilo znajdują się ściany dekoracyjne, drzwi, panele podłogowe, podkłady pod panele oraz listwy przypodłogowe i parapety wewnętrzne. 

To dopasowane do siebie produkty do szybkiej i samodzielnej odnowy domu. Są one dostępne zarówno w marketach budowlanych, jak i w handlu tradycyjnym.