19-09-2017

VOX na Polagra Gastro i Invest Hotel

VOX na Polagra Gastro i Invest Hotel  Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli    Zapraszamy 25-28 września br.  Pawilon 6, stoisko numer 22    Na targach zaprezentujemy system ścienny KERRADECO, który jest idealnym produktem dla branży HoReCa i nie tylko. KERRADECO to rozwiązanie dla biznesu. Od momentu zakupu, przez montaż, aż po lata użytkowania, produkt ten pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to szczególnie ważne w przypadku inwestycji, gdzie każdy dzień wyłączenia obiektu z funkcjonowania jest kosztowny.  Szeroka gama wzorów i struktur oraz duże formaty płyt pozwalają na zaprojektowanie pięknych i trwałych rozwiązań do każdego rodzaju wnętrz, w tym łazienek.   Zapraszamy również do Invest Hotel Showroom - strefy w pawilonie 6. Tam KERRADECO, wraz z komplementarną ofertą innych wystawców, zostanie przedstawione w nowoczesnych aranżacjach odwzorowujących przestrzenie hotelowe i restauracyjne.   Do zobaczenia na tragach!   VOX na Polagra Gastro i Invest Hotel  Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli    Zapraszamy 25-28 września br.  Pawilon 6, stoisko numer 22    Na targach zaprezentujemy system ścienny KERRADECO, który jest idealnym produktem dla branży HoReCa i nie tylko. KERRADECO to rozwiązanie dla biznesu. Od momentu zakupu, przez montaż, aż po lata użytkowania, produkt ten pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to szczególnie ważne w przypadku inwestycji, gdzie każdy dzień wyłączenia obiektu z funkcjonowania jest kosztowny.  Szeroka gama wzorów i struktur oraz duże formaty płyt pozwalają na zaprojektowanie pięknych i trwałych rozwiązań do każdego rodzaju wnętrz, w tym łazienek.   Zapraszamy również do Invest Hotel Showroom - strefy w pawilonie 6. Tam KERRADECO, wraz z komplementarną ofertą innych wystawców, zostanie przedstawione w nowoczesnych aranżacjach odwzorowujących przestrzenie hotelowe i restauracyjne.   Do zobaczenia na tragach!

02-08-2016

Kampania VOX "Wolność zaczyna się w domu"

W sierpniu 2015 roku cała Polska usłyszała ideę wolności, która zaczyna się w domu. Pokazywaliśmy wtedy historie dwóch osób, które opowiadały o swoich pasjach i udowadniały, że to właśnie dom jest miejscem, gdzie rodzą się nasze zainteresowania, ale też przestrzenią, w której uczymy się samodzielności, odwagi  i tego, że świat nie ma granic.W tegorocznej kampanii też odwołujemy się do pojęcia wolności i pokazujemy kompleksowe podejście marki VOX do urządzania wnętrz. Nasze ściany, drzwi, podłogi i listwy oraz meble projektujemy z dbałością o detale, jakość i funkcjonalność. Dzięki temu można stworzyć piękne i kompletne wnętrze, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia.Oglądając nasze kreacje  przekonacie się, że dzięki takim produktom jak system ścienny KERRADECO czy listwa przypodłogowa ESQUERO, można z łatwością stworzyć dom, w którym wszystko bardzo wolno.Nasz spot można już oglądać w największych stacjach telewizyjnych. Będziemy też obecni w lokalnych rozgłośniach radiowych, internecie oraz na billboardach. Zobacz spot       

07-06-2016

ESQUERO doskonałość do kwadratu

ESQUERO – nowa listwa przypodłogowa PROFILE VOX Listwa przypodłogowa ESQUERO to nowość w ofercie Profile VOX. Produkt ten jest efektem analizy preferencji i potrzeb naszych klientów. ESQUERO to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają jednego produktu łączącego w sobie: odpowiednią wysokość (6,66 cm), starannie dopracowany prostokątny kształt oraz gamę 12 kolorów dostosowanych do dekorów najlepiej rotujących kolorów podłóg w Europie.  Montaż listwy jest intuicyjny i szybki, a doskonale przygotowany system wykończeń idealnie dopełnia jej elegancki i estetyczny wygląd.  ESQUERO to po prostu doskonałość do kwadratu.   Więcej szczegółów na temat listwy przypodłogowej ESQUERO.  

01-06-2016

BIOTOP

Nowe spojrzenie na ścianę – Seminaria Regionalne w Krakowie i Poznaniu Firma Profile VOX zaprezentowała swoją ofertę w ramach cyklu Seminariów Regionalnych organizowanych przez BIOTOP Biuro Inżynierii Środowiska. Comiesięczne spotkania seminaryjne organizowane pod patronatem „Millennium Gazety Budowlanej” są miejscem spotkań architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych. Seminaria dzielą się ze względu na tematykę i dotyczą m.in. Architektury i Budownictwa, Architektury Wnętrza, Instalacji sanitarnych i Techniki grzewczej . Podczas spotkań w Poznaniu (06.04.2016) oraz Krakowie (14.04.2016) w ramach prezentacji  „Nowe spojrzenie na ścianę. Inteligentne okładziny ścienne zapewniające trwałość oraz komfort użytkowania. Właściwości, korzyści i zastosowanie nowoczesnych paneli ściennych” przedstawiony został jeden z naszych topowych produktów – KERRADECO. Ten inteligentny system ścienny o podwyższonych parametrach użytkowych jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów użyteczności publicznej.

04-03-2016

VOX na Arena Design

VOX na Arena Design 8 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się kolejna edycja targów arena DESIGN. Jest to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, projektowania przemysłowego i architektury. Tegoroczna (ósma już) edycja potrwa od 8 do 11 marca. Firma VOX przygotowała dla gości serię wykładów i spotkań na temat filozofii oferowanych przez nas produktów oraz nowych kolekcji drzwi, mebli i systemów ściennych. Na stoisku VOX zaprezentowane zostaną innowacyjne i niezawodne rozwiązania do aranżacji wnętrz – m.in. inteligentny system ścienny KERRADECO oraz listwa przypodłogowa ESTILO. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 5, stoisko 38. Do zobaczenia!

26-10-2015

BATIMAT

Profile VOX na paryskich targach BATIMAT W dniach 2-6 listopada w podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte odbyła się kolejna edycja targów BATIMAT, na których zaprezentowaliśmy produkty z naszej oferty.BATIMAT to jedne z największych na świecie targów budowlanych będących doskonałą okazją do pokazania innowacyjnych produktów i technologii oraz aktualnych trendów w dziedzinie designu i architektury. Targi BATIMAT to także miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej z całego świata – ostatnią edycję odwiedziło ponad 350 tysięcy osób!Na stoisku zaprezentowaliśmy przede wszystkim produkty wytwarzane w oparciu o innowacyjną technologię KERRACORE: okładzina elewacyjna KERRAFRONT oraz system ścienny KERRADECO. Poza tym, wszyscy odwiedzający nas mogli także zobaczyć inne produkty z naszej oferty – ścianę dekoracyjną Motivo, listwę przypodłogową estilo, płyty fasadowe SOLID oraz siding winylowy.Targi BATIMAT były okazją do zaprezentowania naszych produktów firmom, z którymi jeszcze nie mieliśmy okazji współpracować (zwłaszcza z Afryki i Azji). Wydarzenie to było też szansą dla naszych obecnych klientów na zapoznanie się z produktami, których jeszcze nie mają oni w swojej ofercie.

06-10-2015

Profile VOX na Łódź Design Festival

  Profile VOX na Łódź Design Festival Za nami kolejna edycji Łódź Design Festival. Jest to obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej dotyczących projektowania. Wydarzenie to skupia się na różnych odsłonach designu – od wzornictwa przemysłowego, przez projektowanie graficzne, architekturę, projektowanie usług, aż po modę. Profile VOX zaprezentowały swoją ofertę na Łódź Design Festival w ramach strefy Human Touch Group, łączącej firmy i instytucje, takie jak: VOX, Concordia Design oraz School of Form. Na festiwalu można było zobaczyć m.in. nasz innowacyjny system ścienny KERRADECO. Produkt ten znajdował się w strefie Print stoiska Human Touch Group, gdzie prezentowano najnowsze technologie nadruku cyfrowego wykorzystywane przy projektowaniu systemów ściennych oraz podłóg. Łódź Design Festival odbywał się w dniach 08-18.10.2015 i w jego ramach w strefie Human Touch Group przygotowana została też wystawa „Human Touch Group: design, biznes, innowacja, edukacja, restauracja” będąca efektem współpracy wszystkich firm z grupy HTG. W ramach wspólnego projektu odbył się również wykład Anny Wróblewskiej z Concordia Design, podczas którego zaprezentowane zostały przykłady firm i marek, które dzięki oparciu swojego rozwoju o design osiągnęły biznesowy sukces. Dużym powodzeniem cieszyły się też strefy taste i chill-out działające w ramach stoiska Human Touch Group, gdzie odwiedzający mogli zrelaksować się i spróbować specjalnie przygotowanych przekąsek. Więcej szczegółów na temat Festiwalu: http://lodzdesign.com/                                                                

24-08-2015

Wolność zaczyna się w domu

„Wolność zaczyna się w domu” - kampania reklamowa marki VOX. Zobaczycie nas w największych stacjach telewizyjnych, portalach wnętrzarskich oraz Internecie. Skąd się bierze wolność, pewność siebie, kreatywność i odwaga? Gdzie uczymy się szacunku do innych? Gdzie dowiadujemy się, że świat nie zna granic? Już wiesz? Dom jak lustro odbija to, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Tutaj dziecięce zabawy dojrzewają zmieniając się w dorosłe pasje. To miejsce nas kształuje. W domu zaczyna się każda nasza podróż. I nawet gdy jesteśmy gdzieś daleko na końcu świata, to właśnie dom i wyniesione z niego poczucie wolności jest wciąż z nami i pomaga nam w codziennym życiu. Dzięki produktom VOX urządzisz swoje wnętrze tak, aby wszyscy domownicy czuli się w nim swobodnie i mogli zawsze być sobą. Wolność zaczyna się w domu... przekonaj się o tym w ogólnopolskiej kampanii reklamowej mebli VOX. Szukaj nas w największych stacjach telewizyjnych, portalach wnętrzarskich i stronach www.   Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5 żyj tak, jak lubisz Poczuj wolność i wsobodę działania. Daj wyraz swoim pasjom. Dom jest dla Ciebie. Nie odwrotnie. Zachęcamy do obejrzenia pierwszego spotu naszej kampanii. Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5 Uwolnij wyobraźnię Nasze produkty pozwalają żyć pełnią życia i kreować własny świat. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego spotu, w którym udowadniamy, że wolność zaczyna się w domu KORZYSTAJ BEZ OGRANICZEŃ Zachęcamy do obejrzenia kolejnych spotów z kampanii reklamowej VOX. Oglądając je przekonacie się, że dzięki naszym odpornym na wilgoć i zarysowania ścianom i listwom przypodłogowym, będziecie mogli żyć pełnią życia i cieszyć się w swoim domu totalną swobodą. Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5 Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5 Z NASZĄ POMOCĄ ŁATWIEJ STWORZYSZ DOM PEŁEN WOLNOŚCI Prezentujemy też dwa spoty produktowe, w których ukazane zostały zalety naszych produktów – systemu ściennego KERRADECO oraz listwy przypodłogowej izzi MAX z lampką sensoryczną Guide Light. Zapraszamy do oglądania! Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5 Twoja przeglądarka nie wspiera HTML5  

10-06-2015

Ściana dekoracyjna Motivo w programie "Dorota Was urządzi"

W kwietniu oraz maju 2015r. Profile Vox miało okazję zaprezentować ścianę dekoracyjną Motivo w drugim sezonie programu „Dorota Was urządzi” emitowanego przez TVN Style. Lokowanie produktu pojawiło się w dwóch odcinkach programu (25 kwietnia oraz 16 maja).„Dorota Was urządzi” to program pokazujący metamorfozy polskich mieszkań, prowadzony przez dziennikarkę i projektantkę wnętrz Dorotę Szelągowską, która udziela ciekawych porad i odważnych rozwiązań.Wybrane odcinki programu można oglądać na stronie: http://player.pl/programy-online/dorota-was-urzadzi-odcinki,2487/

03-06-2015

IV Konferencja budowlana - DETAL 2015

IV Konferencja budowlana - DETAL 2015. W dniach 21-22 maja 2015 roku odbyła się IV Konferencja Budowlana DETAL 2015 w hotelu Gromada w Warszawie pod hasłem: "Motywacja i energia w działaniu, czyli jak sprawić, żeby chciało się chcieć". Jak podczas każdej konferencji Profile VOX, uczestnicy mieli szansę wysłuchać i aktywnie uczestniczyć w wykładach, przeprowadzonych przez inspirujących prelegentów:- mówcy, dziennikarza i prezentera telewizyjnego, trenera motywacyjnego i autora książki „Jak gadać, żeby się dogadać”- Tomasza Kammela, w prelekcji pt. "Jak się komunikować, aby się komunikować "- mówcy motywacyjnego, trenera rozwoju oraz blogera- Jana Pawła Tomaszewskiego w prelekcji pt. "Wszystko się zmienia- zacznij i Ty "- psychologa biznesu, mówcy i doradcy biznesowego, Sebastiana Kotowa w prelekcji, pt. "Mechanika motywacji" - managera, charyzmatycznego przywódcy, praktyka i pasjonata sprzedaży- Tomasza Szkutnika w prelekcji pt. "Zmiana optyki postrzegania sprzedawcy" Liczne podziękowania, zadowolenie uczestników oraz wysoka frekwencja podczas modułów szkoleniowych, potwierdziła że wydarzenie zapadnie długo w pamięci.

19-05-2015

"Biznesowy Oskar" dla Piotra Voelkela

23 kwietnia 2015 roku, podczas uroczystej gali z udziałem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego oraz ponad 500 przedstawicieli świata biznesu, kultury, nauki i administracji, odbył się finał czwartej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.  Laureatem w kategorii Wizja i Innowacja został Piotr Voelkel, nazwany człowiekiem renesansu, który połączył swoją wizją biznes, sztukę i edukację. Kapituła przyznając Nagrodę w tej kategorii doceniła innowacyjny, kreujący nowe standardy, humanistycznysposób prowadzeniu przez niego biznesu, a jednocześnie zaangażowanie w sferę praktycznej edukacji, w tym zawodowej. Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta to jedne z najbardziej prestiżowych nagród biznesowych w Polsce. Przyznawane są ludziom, którzy poprzez swoją działalność w sposób trwały i skuteczny zmieniają na lepsze otaczający nas świat. Osiągają to poprzez swoją działalność biznesową, naukową lub społeczną. Źródło: NPRB 2015

18-05-2015

Profile VOX na targach BUDMA 2015

Profile VOX w klastrze profesjonalistów na Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015!