Profile VOX

mapa

Działamy na rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz od 1992 roku. Doświadczeni pracownicy oraz przemyślana strategia inwestycyjna zapewniły Spółce pozycję czołowego polskiego producenta profili z polichlorku winylu.

Posiadając fabryki w: Polsce, na Białorusi i w Rumunii, zasięgiem dystrybucji obejmujemy Unię Europejską oraz kraje Europy Wschodniej i Azję.

Zakład produkcyjny w Czerwonaku posiada jedne z najnowocześniejszych linii do ekstruzji profili oraz jedną z największych i najnowocześniejszych linii mieszających w Europie. Zaawansowane technologie i know-how pozwalają Profile VOX wytwarzać produkty o niespotykanej dotąd jakości, wzornictwie dostosowanym do wymagań rynku i konkurencyjnej cenie.

Dbałość o środowisko naturalne i jakość jest wspólnym mianownikiem dla każdego z etapów procesu produkcyjnego. Między innymi dzięki temu produkcja Profile VOX przechodzi pomyślnie liczne audyty i kontrole towarzyszące spełnianiu wymogów wprowadzania wyrobów do obrotu na rynki zagraniczne (UE, Rosja, Kazachstan). 


Najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby, dlatego stale rozwijamy nasze produkty, doskonaląc jednocześnie jakość obsługi.Zatrudniamy setki pracowników
Profile VOX to ponad 1000-osobowy zespół - ponad 500 osób pracuje dla nas w Polsce, kilkaset osób na Białorusi (w Brześciu) jak i w rumuńskiej Valcei. Nasi agenci pracują na terenie niemal całej Europy – coraz dynamiczniej wkraczamy na rynki obu Ameryk, Afryki czy Azji. Dynamiczny rozwój Profile VOX powoduje, iż przykładamy dużą wagę do stałego podnoszenia kwalifikacji naszej kadry pracowniczej. Wszystkie osoby, zainteresowane pracą w naszej firmie, zachęcamy do odpowiedzi na nasze oferty pracy:

                                                                                                                         Kariera