Kampania VOX "Wolność zaczyna się w domu"


W sierpniu 2015 roku cała Polska usłyszała ideę wolności, która zaczyna się w domu. Pokazywaliśmy wtedy historie dwóch osób, które opowiadały o swoich pasjach i udowadniały, że to właśnie dom jest miejscem, gdzie rodzą się nasze zainteresowania, ale też przestrzenią, w której uczymy się samodzielności, odwagi  i tego, że świat nie ma granic.

W tegorocznej kampanii też odwołujemy się do pojęcia wolności i pokazujemy kompleksowe podejście marki VOX do urządzania wnętrz. Nasze ściany, drzwi, podłogi i listwy oraz meble projektujemy z dbałością o detale, jakość i funkcjonalność. Dzięki temu można stworzyć piękne i kompletne wnętrze, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia.

Oglądając nasze kreacje  przekonacie się, że dzięki takim produktom jak system ścienny KERRADECO czy listwa przypodłogowa ESQUERO, można z łatwością stworzyć dom, w którym wszystko bardzo wolno.

Nasz spot można już oglądać w największych stacjach telewizyjnych. Będziemy też obecni w lokalnych rozgłośniach radiowych, internecie oraz na billboardach.


Zobacz spot   film