BATIMAT

Profile VOX na paryskich targach BATIMAT


W dniach 2-6 listopada w podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte odbyła się kolejna edycja targów BATIMAT, na których zaprezentowaliśmy produkty z naszej oferty.

BATIMAT to jedne z największych na świecie targów budowlanych będących doskonałą okazją do pokazania innowacyjnych produktów i technologii oraz aktualnych trendów w dziedzinie designu i architektury. Targi BATIMAT to także miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej z całego świata – ostatnią edycję odwiedziło ponad 350 tysięcy osób!

Na stoisku zaprezentowaliśmy przede wszystkim produkty wytwarzane w oparciu o innowacyjną technologię KERRACORE: okładzina elewacyjna KERRAFRONT oraz system ścienny KERRADECO. Poza tym, wszyscy odwiedzający nas mogli także zobaczyć inne produkty z naszej oferty – ścianę dekoracyjną Motivo, listwę przypodłogową estilo, płyty fasadowe SOLID oraz siding winylowy.

Targi BATIMAT były okazją do zaprezentowania naszych produktów firmom, z którymi jeszcze nie mieliśmy okazji współpracować (zwłaszcza z Afryki i Azji). Wydarzenie to było też szansą dla naszych obecnych klientów na zapoznanie się z produktami, których jeszcze nie mają oni w swojej ofercie.