Profile VOX na Łódź Design Festival

 

Profile VOX na Łódź Design Festival


Za nami kolejna edycji Łódź Design Festival. Jest to obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej dotyczących projektowania. Wydarzenie to skupia się na różnych odsłonach designu – od wzornictwa przemysłowego, przez projektowanie graficzne, architekturę, projektowanie usług, aż po modę.

Profile VOX zaprezentowały swoją ofertę na Łódź Design Festival w ramach strefy Human Touch Group, łączącej firmy i instytucje, takie jak: VOX, Concordia Design oraz School of Form.

Na festiwalu można było zobaczyć m.in. nasz innowacyjny system ścienny KERRADECO. Produkt ten znajdował się w strefie Print stoiska Human Touch Group, gdzie prezentowano najnowsze technologie nadruku cyfrowego wykorzystywane przy projektowaniu systemów ściennych oraz podłóg.

Łódź Design Festival odbywał się w dniach 08-18.10.2015 i w jego ramach w strefie Human Touch Group przygotowana została też wystawa „Human Touch Group: design, biznes, innowacja, edukacja, restauracja” będąca efektem współpracy wszystkich firm z grupy HTG. W ramach wspólnego projektu odbył się również wykład Anny Wróblewskiej z Concordia Design, podczas którego zaprezentowane zostały przykłady firm i marek, które dzięki oparciu swojego rozwoju o design osiągnęły biznesowy sukces. Dużym powodzeniem cieszyły się też strefy taste i chill-out działające w ramach stoiska Human Touch Group, gdzie odwiedzający mogli zrelaksować się i spróbować specjalnie przygotowanych przekąsek.Więcej szczegółów na temat Festiwalu: http://lodzdesign.com/                                                          

 lodz design fesival
lodz design festival2