Wolność zaczyna się w domu

kampania vox
drummer vox

„Wolność zaczyna się w domu” - kampania reklamowa marki VOX. Zobaczycie nas w największych stacjach telewizyjnych, portalach wnętrzarskich oraz Internecie.


Skąd się bierze wolność, pewność siebie, kreatywność i odwaga?
Gdzie uczymy się szacunku do innych?
Gdzie dowiadujemy się, że świat nie zna granic?
Już wiesz? Dom jak lustro odbija to, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Tutaj dziecięce zabawy dojrzewają zmieniając się w dorosłe pasje. To miejsce nas kształuje.
W domu zaczyna się każda nasza podróż. I nawet gdy jesteśmy gdzieś daleko na końcu świata, to właśnie dom i wyniesione z niego poczucie wolności jest wciąż z nami i pomaga nam w codziennym życiu.

Dzięki produktom VOX urządzisz swoje wnętrze tak, aby wszyscy domownicy czuli się w nim swobodnie i mogli zawsze być sobą. Wolność zaczyna się w domu... przekonaj się o tym w ogólnopolskiej kampanii reklamowej mebli VOX. Szukaj nas w największych stacjach telewizyjnych, portalach wnętrzarskich i stronach www.

 

żyj tak, jak lubisz

Poczuj wolność i wsobodę działania. Daj wyraz swoim pasjom. Dom jest dla Ciebie. Nie odwrotnie.
Zachęcamy do obejrzenia pierwszego spotu naszej kampanii.

Uwolnij wyobraźnię

Nasze produkty pozwalają żyć pełnią życia i kreować własny świat.
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego spotu, w którym udowadniamy, że wolność zaczyna się w domu

KORZYSTAJ BEZ OGRANICZEŃ

Zachęcamy do obejrzenia kolejnych spotów z kampanii reklamowej VOX. Oglądając je przekonacie się, że dzięki naszym odpornym na wilgoć i zarysowania ścianom i listwom przypodłogowym, będziecie mogli żyć pełnią życia i cieszyć się w swoim domu totalną swobodą.

Z NASZĄ POMOCĄ ŁATWIEJ STWORZYSZ DOM PEŁEN WOLNOŚCI

Prezentujemy też dwa spoty produktowe, w których ukazane zostały zalety naszych produktów – systemu ściennego KERRADECO oraz listwy przypodłogowej izzi MAX z lampką sensoryczną Guide Light. Zapraszamy do oglądania!